Pojďme se poznat

Skutečným přáním mého srdce je, aby mí klienti a potažmo přátelé objevili v sobě nekonečný zdroj svého potenciálu, naučili se žít v souladu se svými skutečnými potřebami a sny. 

Mým snem je inspirovat k naplněnému životu.

Odpověď na otázku ‚‚Kdo jsem?‘‘ jsem hledala opravdu pilně s jistou dávkou křečí myslejíc, že mi do života přijde člověk, ať už je to kdokoliv, a s velkým úsměvem na tváři mi láskyplně sdělí Kdo vlastně jsem, proč jsem se vůbec narodila a jaké je mé poslání. Teď už si uvědomuju, že jsem vlastně chtěla slyšet statický rozsudek Života, podobně jako diplom, který by mě opravňoval žít, a tudíž ztvárnit určitou životní roli tak, aby všichni kolem mě byli šťastní a spokojení. Na sebe jsem ale zapomněla. Život ale nezapomíná a vždy se bude připomínat ať už mocí či nemocí. V okamžiku, kdy si to uvědomíme, začneme psát nový příběh. A tak jsem začala.

...smyslem Života je tvořit Život, tvořit sebe sama v kontextu Života...

Rozhodla jsem se otevřít novým vhledům, zážitkům a znovuobjevit mou vnitřní moudrost, o které vím, že teče v žilách stejně jako krev v každém z nás. Pochopila jsem, že mi nespadne na hlavu vysvědčení, kde uvidím co můžu a nemůžu v životě dělat. Uvědomila jsem si, že nejde o to, kdo a kde jsem v tuto chvíli, vůbec ani nejde o minulost, záleží pouze na tom, co budu dělat hned zítra jakmile se ráno probudím. Kým se rozhodnu být? Čemu a komu budu věnovat pozornost? Co pro sebe mohu udělat sama, abych se cítila dobře? Tento obraz Světa se stal pro mě převratným a umožňuje mi se dobrovolně rozhodovat podle toho, co cítím, podle toho, co skutečně chci ve svém životě žít. Vyhodila jsem z hlavy svůj starý šatník a nahradila ho pestrostí zářivějších barev. Stala jsem se tvůrcem svého života, vzala jsem odpovědnost za své zdraví, štěstí, vztahy, lásku do svých rukou a hlavně jsem se vzdala pozice oběti. Došlo mi, že pouze tvůrce má svobodu volby, pouze ten, kdo pochopil, že nikdo za nic nemůže, že nikdo kromě nás samotných nás šťastnými neudělá.

Je to má zodpovědnost, má možnost, má odvaha a má chuť zbořit zdi kolem sebe a místo nich upadnout do nekonečného proudu možností, zdraví, lásky, hravé zvědavosti, prosté radosti ze života a všeho dalšího po čem touží naše srdce. Tuto možnost nabízím i Vám.

Pokud se taky tak rozhodnete, bude mi ctí Vás na cestě doprovázet a sdílet s vámi váš nový Příběh, plný nových zážitků, zkušeností a prožitků.

Vzdělání
 • Střední zdravotnická škola v Karlových Varech - zde jsem byla na svém místě

 • Západočeská univerzita v Plzni - obor Podniková ekonomika a management - dodělala jsem si Bc., na navazujícím po dokončení 1. ročníku jsem se rozhodla naslouchat srdci a studium jsem ukončila

Další vzdělávání
 • NLP Practitioner Certification - díky NLP se mi pootevřeli dveře k sobě samé

 • Yoga Teacher Trainig RYT 200 - dar, díky kterému jsem se naučila a stále učím vnímat sama sebe

 • Undergroud Yoga School s Daliborem Štědronským - člověk, díky kterému mi konečně řada věcí zapadla do mého obrazu. Děkuji.

 • Zážitkový jógový pobyt v Indii, díky kterému jsem si utvrdila, co je pro mě v životě důležité

 • Akademie léčivé výživy - studijní program prevence výživou aneb jak mocná je strava

 • Kontinuální vzdělávání v oblasti biorezonance 

 • a nakonec to nejdůležitější - Denní praxe Životem :)

věřím, že každý má právo na lásku

věřím, že každý se může stát tvůrcem

věřím, že vše je v  životě možné, pouze mi sami si určujeme hranice

Kontakt
 • Black Facebook Icon
 • Black Instagram Icon

Xenie Kuliková

Tržiště 377/25

Karlovy Vary

360 01

​​

Tel: +420 773 642 669

E-mail: mezdraveja@gmail.com

© 2023 WiX vytvořeno s velkou porcí lásky.