Kontakt
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Xenie Kuliková

Tržiště 377/25

Karlovy Vary

360 01

​​

Tel: +420 773 642 669

E-mail: mezdraveja@gmail.com

© 2023 vytvořeno s velkou porcí lásky.

 

Můj přístup

Pojďme společně vyrazit na zábavnou cestu sebepoznání skrz dynamické jógové lekce typu vinjása. V těchto lekcích klademe prvotní důraz na propojení dechu s pohybem a poplyneme v hravém rytmu pozicemi. V lekcích se podíváme i za naše hranice, vždy ale s respektem a láskou k našemu tělu. Jsem totiž přesvědčena o tom, že pokud dokola děláme pořád stejné věci, nemůžeme očekávat jiné neboli nové výsledky.

Hravým pohybem zapracujeme i na našich hlavách

a díky ponoření se do sebe poodkryjeme všechny dary, které v sobě bezpochyby máme. A abych nezapomněla, určitě se při lekci zapotíme, vypustíme páru a třeba i od srdce zasmějeme. Zkrátka si budeme hrát a společně tvořit přátelské a bezpečné prostředí vybízející k seberozvoji, ať už na podložce či mimo ni.

PS.: všechny mé lekce jsou UNISEXové.

Něco o mně

Největším naším posláním, a tudíž i darem, je být a žít v souladu se sebou, se svými skutečnými velkými, ale i malými sny. Otevřenost životu je umění a zároveň naše přirozenost. Už se tak ale stává, že se potlačujeme a zakazujeme si snít. A já jsem samozřejmě nebyla výjimkou. Vězme však, že tu moc a právo být skutečně šťastní máme v sobě. Dovolte si tedy žít, dýchat a vědomě otevírat své srdce možnostem, příležitostem a těm správným okolnostem, které vás aspoň trochu posunou na vaší životní cestě.

 

Jóga se pro mě stala přesně takovou průvodkyní, tou, která mi pomohla a stále pomáhá uvědomovat si, kdo skutečně jsem a kým v životě chci být. Je to kouzelná, nikdy nekončící, cesta sebereflexe, sebeuvědomování a sebeutváření, která vede k celistvosti, zdraví, štěstí a plnému prožívání každého dne. Pochopila jsem, že pouze já jsem zodpovědná za svůj život, za své zdraví i štěstí, za vše, co je spojeno se spokojeným bytím.

 

Mnoho emocionálních prožitků jsem si přivezla z Indie, kde jsem si mimo jiné uvědomila skrz vlastní zkušenost, jak cenný a krásný život ve své podstatě je. Podobně se můžete rozhodnout převzít zodpovědnost i Vy. Ano, chce to odvahu, ale ty změny za to určitě stojí. Proč? Jednoduše proto, že si to zasloužíte a po právu vám to náleží. Díky józe získáte odvahu a kuráž spolu s pevnou půdou pod nohama, začnete vnímat sami sebe, stanete se citlivější, pozornější nejen k sobě, ale i okolnímu světu. Přesně to se děje mně a jsem za to nesmírně vděčná.

Dopřejte si volnost a prostou radost z pohybu, dovolte si tvořit a hledat sílu, která proudí vaším tělem právě teď. PS.: Ve svých lekcích nevystupuju jako lektor, ale jako přítel, jako ta, co vás ráda podpoří a s radostí předá své zkušenosti. Vnímám to jako vzájemný proces obohacování.

Kde mě najdete?

Nabízím pouze soukromé lekce jak pro jednotlivce, tak pro organizované menší či větší skupiny.

Odměna

Zaujala mě myšlenka jednoho nejúspěšnějšího investora 20. století, Warrena Buffetta. Ten pravil:

,,Cena je to, co platíme.  Hodnota je to co, dostáváme. 

Vždycky, když si něco kupujeme, musíme něco obětovat, zaplatit. Jako výsledek směny získáváme právě hodnotu, které přiřadíme požitek,  a to děláme v souladu s naším systémem priorit. Každá bytost má samozřejmě priority své, unikátní a jedinečné. Z tohoto systému priorit se pak rodí naše individuální potřeby, kterými se pak řídíme a tvoříme ve fyzickém světě takové podmínky pro sebe, kdy se cítíme spokojeně, dostatečně zabezpečeně, zkrátka opečovaně ve všech sférách našeho bytí. Jen si představte, že dáte sebe na   1. místo, znovuobjevíte intuici a začnete si naslouchat. Kým byste potom byli? Co byste pro sebe dělali a co ne? Jak byste spotřebovávali svůj čas? Co pocity? Jak byste se cítili? S kým byste chtěli sdílet? Investovali byste do sebe? Dávalo by vám to smysl? V tom možná pochopíte, jakou hodnotu sami sobě přisuzujete? Jak jste vlastně drazí? Myslíte si o sobě, že jste průměrní, podobně jako ti kolem vás? Nebo jste vzácný exemplář, který stojí o vaší pozornost? Co když vám řeknu, že jste vzácný člověk s jedinečnými dary, zkušenostmi a vlastnostmi, protože nikdo jiný už tu takový na planetě nechodí. Co když si uvědomíte, že VY jste ohromný Příběh, bytost, která je inspirací druhým? Zamyslete se nad tím prosím. Možná objevíte... 😊

Odměna za individuální přístup je individuální.😊 Závisí totiž na vícero faktorech - délka/místo/počet osob. Snažím se vždy vytvořit nabídku namíru dle osobních požadavků. Prosím, neváhejte se mi ozvat, určitě to spolu vymyslíme. 😊 Soukromé lekce nabízím v Karlových Varech.

V rámci individuální péče se můžete těšit na aromaterapii s certifikovanými BIO esenciálními olejíčky BEWIT, jemnou asistenci v pozicích, příjemný a tak často chybějící dotyk, závěrečné uvolnění.

Sdílím krásná videa pro inspiraci, PS.: dívejte srdcem 💖

,,Buďme inspirací druhým“