Můj přístup

Pojďme společně vyrazit na zábavnou cestu sebepoznání skrz dynamické jógové lekce typu vinjása. V těchto lekcích klademe prvotní důraz na propojení dechu s pohybem a poplyneme v hravém rytmu pozicemi. V lekcích se podíváme i za naše hranice, vždy ale s respektem a láskou k našemu tělu. Jsem totiž přesvědčena o tom, že pokud dokola děláme pořád stejné věci, nemůžeme očekávat jiné neboli nové výsledky.

Hravým pohybem zapracujeme i na našich hlavách

a díky ponoření se do sebe poodkryjeme všechny dary, které v sobě bezpochyby máme. A abych nezapomněla, určitě se při lekci zapotíme, vypustíme páru a třeba i od srdce zasmějeme. Zkrátka si budeme hrát a společně tvořit přátelské a bezpečné prostředí vybízející k seberozvoji, ať už na podložce či mimo ni.

PS.: všechny mé lekce jsou UNISEXové.

 

Něco o mně

Největším naším posláním, a tudíž i darem, je být a žít v souladu se sebou, se svými skutečnými velkými, ale i malými sny. Otevřenost životu je umění a zároveň naše přirozenost. Už se tak ale stává, že se potlačujeme a zakazujeme si snít. A já jsem samozřejmě nebyla výjimkou. Vězme však, že tu moc a právo být skutečně šťastní máme v sobě. Dovolte si tedy žít, dýchat a vědomě otevírat své srdce možnostem, příležitostem a těm správným okolnostem, které vás aspoň trochu posunou na vaší životní cestě.

 

Jóga se pro mě stala přesně takovou průvodkyní, tou, která mi pomohla a stále pomáhá uvědomovat si, kdo skutečně jsem a kým v životě chci být. Je to kouzelná, nikdy nekončící, cesta sebereflexe, sebeuvědomování a sebeutváření, která vede k celistvosti, zdraví, štěstí a plnému prožívání každého dne. Pochopila jsem, že pouze já jsem zodpovědná za svůj život, za své zdraví i štěstí, za vše, co je spojeno se spokojeným bytím.

 

Mnoho emocionálních prožitků jsem si přivezla z Indie, kde jsem si mimo jiné uvědomila skrz vlastní zkušenost, jak cenný a krásný život ve své podstatě je. Podobně se můžete rozhodnout převzít zodpovědnost i Vy. Ano, chce to odvahu, ale ty změny za to určitě stojí. Proč? Jednoduše proto, že si to zasloužíte a po právu vám to náleží. Díky józe získáte odvahu a kuráž spolu s pevnou půdou pod nohama, začnete vnímat sami sebe, stanete se citlivější, pozornější nejen k sobě, ale i okolnímu světu. Přesně to se děje mně a jsem za to nesmírně vděčná.

Dopřejte si volnost a prostou radost z pohybu, dovolte si tvořit a hledat sílu, která proudí vaším tělem právě teď. PS.: Ve svých lekcích nevystupuju jako lektor, ale jako přítel, jako ta, co vás ráda podpoří a s radostí předá své zkušenosti. Vnímám to jako vzájemný proces obohacování.

Kde mě najdete?

Nabízím pouze soukromé lekce jak pro jednotlivce, tak pro organizované menší či větší skupiny.

V rámci individuální péče se můžete těšit na aromaterapii s certifikovanými BIO esenciálními olejíčky BEWIT, jemnou asistenci v pozicích, příjemný a tak často chybějící dotyk, meditaci a závěrečné uvolnění.

Sdílím krásná videa pro inspiraci, PS.: dívejte srdcem 💖

,,Buďme inspirací druhým“

Kontakt
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Xenie Kuliková

Tržiště 377/25

Karlovy Vary

360 01

​​

Tel: +420 773 642 669

E-mail: mezdraveja@gmail.com

© 2023 WiX vytvořeno s velkou porcí lásky.