Kontakt
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Xenie Kuliková

Tržiště 377/25

Karlovy Vary

360 01

​​

Tel: +420 773 642 669

E-mail: mezdraveja@gmail.com

© 2023 WiX vytvořeno s velkou porcí lásky.

Jak metoda  funguje?

Pomocí biorezonančního přístroje BICOM optima 2. generace je do těla pomocí elektrod vysílán zrcadlově obrácený elektromagnetický frekvenční vzorek nikotinu a dehtu. U elektronických cigaret se používá náplň, kterou kuřák používá.

Na základě tohoto procesu se urychlí detoxikace od nikotinu a dalších zátěžových látek. Proces omezuje aktivitu acetylcholinových nikotinových receptorů v mozku a urychluje jejich readaptaci. Je tak potlačen nikotinový hlad a fyzická závislost (abstinenční příznaky).

Na rozdíl od běžných metod se do těla nikotin nedodává, ale pomocí přístroje BICOM se vyvádí z těla ven.

Metoda je účinná také u odstranění závislosti na elektronické cigarety.

Je metoda bezbolestná a  jakou má úspěšnost?

 

Biorezonanční metoda je bezbolestná a nemá negativní účinky na organismus. Sezení tvrá obvykle 40 min.

Tělo není nikdy vystaveno elektrickému proudu.

Úspěšnost antinikotinového programu přístrojem Bicom optima je přibližně 80%.

Program se nahrává zároveň i do biorezonančního čipu, který prodlužuje efekt.

Před a  Po zákroku

Nedoporučujeme před zákrokem jakkoliv kouření omezovat. Celý proces je naprosto bezbolestný a bez vedlejších účinků. Může se mu podrobit každý kuřák bez ohledu na množství vykouřených cigaret. Chuť na nikotin mizí ihned nebo do několika hodin po zákroku. Nutnost kouření se druhý den ráno většinou již nedostavuje. I přes velmi vysokou účinnost této metody je třeba následně podpořit úspěšnost svojí sebekázní a odpovědností, neboť biorezonance neodstraní motorické návyky a sociální zlozvyky (tj. např. káva-cigareta atd.), které si kuřák vypěstoval v průběhu kouření.

Proto doporučuji:


odstranit zbylé cigarety z dosahu 

*
odstranit popelníky, zapalovače

*
na místa, kde nejvíce docházelo ke kouření umístit žvýkačky, oříšky a jiné

*
hodně pít nealkoholické nápoje 2-3 litry denně (výrazně zvýšit přísun tekutin do těla, tím dochází k vylučování toxických látek z těla)

*
nezkoušet účinky antinikotinové metody se zapálenou cigaretou (i ta vede postupně zpět k návyku)

Garance

Pokud by po prvním sezení chuť na kouření nepřestala, provádím druhé opakované sezení, které je nabídnuto za 500 Kč (cena zahrnuje náklady na čip a režijní náklady) pro zlepšení výsledku, to však většinou není třeba. Tato zvýhodněná cena platí do 30 dnů od absolvování 1. terapie.

Pokud se rozhodnete antinikotinovou terapii podstoupit, je nezbytné se předem objednat buď pomocí kontaktního formuláře či telefonicky.  Na odvykací kúru je nutné donést váš poslední nedopalek cigarety, nebo náplň elektronické cigarety.

Biorezonanční terapie je nenásilná a bez jakýchkoliv vedlejších účinků

Ačkoliv antinikotinový zákrok nemá vedlejší účinky na organismus, mohou se dostavit v důsledku ukončení přísunu nikotinu do těla krátkodobé reakce, zejména:


sucho v ústech 

*
mírně kovová chuť v ústech 

*
slabší podrážděnost, nervozita a nesoustředěnost
únava

*
poruchy spánku

*
mírná ospalost

*
zvýšená potivost

*
mírná bolest hlavy

 


Tyto reakce jsou pouze krátkodobé a zcela zmizí nejpozději do 2 týdnů od provedení zákroku. V případě obtíží je možné absolvovat antinikotinový zákrok opakovaně, pro další návštěvu použijte předaný registrační kupón (druhý zákrok do 30-ti dnů zdarma).Berte prosím biorezonanční metodu jako způsob pomoci v zanechání kouření, který potlačí fyzickou závislost na cigaretách, nikoli psychické návyky.