Můj pohled na Zdraví

Zdraví vnímám jako pocit, kdy se cítíme jednoduše dobře, a to fyzicky i emocionálně. Dobře se cítíme tehdy, když se máme doopravdy rádi, no a rádi se máme tehdy, když si dovolujeme být takoví jací jsme, zkrátka opravdoví, autentičtí. Skutečná opravdovost se projeví v okamžiku, kdy se naučíme naslouchat svému tělu(a pravidelně o něj pečovat), svému srdci a konečně začneme žít, žít život, o kterém jsme vždycky snili.

Záleží mi na tom, jak se cítíte

Všichni si přejeme být zdraví, chceme se každý den cítit co nejlépe, chceme vstávat nabití energií a ve vzrušeném očekávání nového dne. Chceme si užívat život v každé jeho fázi. Položme si ale otázku, co pro naše zdraví reálně děláme? Jak se u jednotlivých denních povinností cítíme a jak u toho přemýšlíme? Možná již víte, že naše tělo, jako všechno v životě, představuje zrcadlo našich vnitřních myšlenek, přesvědčení, zkušeností a názorů. Každičká buňka reaguje na každou myšlenku a na každé slovo, které vypustíme skrz naše ústa, takže následně vzorce myšlení

a přesvědčení dokážou vyvolat tělesné reakce – ať už moci, nebo ne-moci. Čím lépe poznáme své vlastní tělo

a dokážeme mu bedlivěji naslouchat, tím jistěji nás dovede ke zdraví. Vlastně nám tělo slouží jako náš individuální kompas životem, který nás neustále směřuje do našeho středu, ve kterém je ukryto vše, co k naplněnému životu potřebujeme. A právě biorezonance je jednou z možných cest vedoucích směrem k sobě.

Z chronických negativních myšlenek se stávají přesvědčení a zvyky

= chronická onemocnění

Proč právě BICOM optima II. generace ?

Jedná se o certifikovaný lékařský a terapeutický přístroj pro celou EU a pochází z Německa. BICOM je založen na frekvenční terapii v rámci které je člověk považován za informační bytost. To znamená, že snímá či vysílá specifické frekvence, vlastně kompenzující informace, které umožňují znovu nastartovat fenomenální regulační systémy těla a tím obnovit přirozené síly k zotavení celého organismu. Díky léčivým frekvencím BICOM vyvádí negativně působící vlivy z těla ven a tím povzbuzuje samoregulační schopnosti organismu. Přístroj pracuje jak s frekvencemi klientů, tak i s frekvencemi substancí.

Léky (vzhledem k tomu, že jsou univerzální a nezohledňují rozdíly)nutí tělo, aby se jim přizpůsobilo, naopak biorezonance a jiné alternativní přístupy se uzpůsobí konkrétnímu tělu.

Biorezonanční metoda BICOM je založena na celostním přístupu a zaměřuje se na zjišťování často skrytých příčin potíží, nesoustřeďuje se pouze na kompenzaci příznaků. V západní Evropě se již  používá více než 25 let. Stejně jako např. homeopatie, tradiční čínská medicína a jiné metody přírodního léčitelství patří do oblasti

tzv. ‚‚alternativní medicíny‘‘.

Biorezonance pomáhá tělu, aby se s nemocí vypořádalo resp. ji překonalo samo tím, že aktivuje seberegulační a sebeuzdravující zdroje organismu.

Naše každodenní rozhodnutí ovlivňují naše zdraví. Pokud se budeme lépe rozhodovat v otázkách životního stylu, můžeme na své tělo nesmírně zapůsobit.

 

Možnosti využití metody BICOM

 

Podle prokázaných zákonitostí neexistuje téměř žádná ne-moc, kterou by nebylo možné příznivě ovlivnit použitím přístroje BICOM.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak jsou terapie snášeny?

Biorezonanční metoda je neivazivní a bezbolestná a obecně jsou terapie snášeny dobře. Je ale třeba brát v úvahu to, že každý člověk může vypozorovat různé reakce organismu. Během terapie totiž dochází k psychickému uvolnění a zároveň k podpoře detoxikačních orgánů tak, aby řádně vylučovaly škodliviny z těla ven. Může se stát, že se spustí detoxikační reakce, která se projeví únavou či vyčerpaností, je to ale známkou toho, že tělo na frekvence pozitivně reaguje a obnovuje své přirozené zdroje. Doporučuji po terapii zvýšit příjem tekutin, a to v podobě čisté vody a bylinkových čajů. Také odlehčení stravy velmi pozitivně podpoří regeneraci organismu, především tím, že orgány nebudou přetížené trávicím procesem a budou se moci naplno věnovat detoxikaci. V následujících dnech je vhodné si najít čas pro relaxaci, jako například cvičení jógy, procházky v přírodě, meditace, masáže a také kvalitní spánek, který dobije vaše baterky.  

 

 

 

 

Staňte se tvůrci Vašeho zdravého já, Vašeho nového Příběhu plného hravého života a hřejivé lásky.

 

1

testování a eliminace potravinových a dalších všeobecných alergií (pyly, prach, zvířecí srst)

4

harmonizace orgánů a jejich detoxikace

7

ošetření akutních a chronických zánětů trávicího systému 

2

stimulace jemné vitální a informační sféry člověka, podpora samoléčebných schopností člověka

5

terapie závislostí (kouření, alkohol, sladkosti)

8

harmonizace 

autoimunitních a hormonálních poruch

3

odstranění zátěží různého původu (viry, plísně, paraziti, zátěže prostředí)

6

harmonizace kožních problémů (lupénka, akné, bradavice)

9

harmonizace psychického stavu Bachovými květovými esencemi

Chceme být zdraví, ale chováme se nemocně. Chceme žít, ale zabíjíme sami sebe stylem života. Chceme být bohatí, ale chováme se jako žebráci. Chceme být milováni, ale nemilujeme sami sebe.  

Vladimír Kafka

Informace uvedené na mém webu jsou prezentovány pouze se záměrem sdílení a podpory osobního vzdělání. Nejsou určeny k nahrazení individuálního vztahu s vaším ošetřujícím lékařem. 

Kontakt
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Xenie Kuliková

Tržiště 377/25

Karlovy Vary

360 01

​​

Tel: +420 773 642 669

E-mail: mezdraveja@gmail.com

© 2023 WiX vytvořeno s velkou porcí lásky.